czwartek, 26 stycznia 2012

Chyba najwyższy czas zacząć się reklamować:-)

Oniemiałam, jak dziś "weszłam" na statystykę swojego bloga! Takiej popularności się nie spodziewałam!
Serdeczne dzięki za to zainteresowanie moimi pracami dla wszystkich odwiedzających :-)
Ale oglądanie w internecie to jedno, a możliwość pomacania ;-) w rzeczywistości to drugie. Jeszcze ciekawsze może być spotkanie się ze mną i moją techniką na warsztatach i poznanie tajemnic powstawania złoceń, srebrzeń i innych reliefów.

W tym roku wybieram się ze swoimi złotkami na:


WARSZTATY
Poznań
22 lutego
9 marca


do kreatywnie.com na zaproszenie Pani Doroty Freitag.

Mamy jeszcze wolne miejsca w obu terminach.

Chciałabym poinformować, że takie lub inne moje warsztaty są możliwe do zrealizowania też we Wrocławiu w Manualnie.pl u Kasi Izydorczyk. Mogę również przyjechać np. do Ostrowa Wlkp, Lądka Zdroju, Polanicy... a nawet do Gdyni, choć to straaaasznie daleko na północy, ale tam mam swoją bazę noclegową, więc można coś wykombinować :-)))


Tak zareklamowała mnie Pani Dorota na swoim blogu:

Od początku istnienia Kreatywnie zakładałam, że będę zapraszać wielu ciekawych artystów, którzy zaprezentują warsztatowo swoje techniki. Bacznie obserwuję trendy i kiedy coś mnie zachwyci od razu myślę o nowym warsztacie. Czasami realizacja zajmuje sporo czasu, ale znów się udało. Dobra wiadomość dla decoupage'ujących. Odwiedzi nas wkrótce Ma.ryska, której wyjątkowe prace można podziwiać na blogu http://decoupage-maryski.blogspot.com
Dla mnie to prawdziwa osobowość, która w zakresie decoupage dokonała pewnego przełomu, próbując technik, które wydawały się nie do połączenia. Efektem są stylowe prace o niepowtarzalnym charakterze. Warsztaty znalazły się już w naszym terminarzu i w zakładce nowości.

Wklejam lusterko "demo", które zrobiłam, przygotowując się właśnie do warsztatów! Inne prace wykonane w tej technice są na tym blogu: chusteczniki, meble, no i przede wszystkim Anioły.

8 komentarzy:

 1. Ma.ryska ja mam jedno Twoje dzieło w domu i wiem, że na żywo to jest TO! Masz wyjatkowy styl, Twój decoupage jest dużo więcej niż decoupage i każdy ambitny artysta będzie leciał na Twoje kursy! Tego Ci życzę z całego serca!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Kajko, dzięki!
  oby tak było:-)))
  Ja "dmucham" do Ciebie potrzebną Ci/Wam dobrą energię, wiesz po co i dlaczego:-)))
  A Ty wydmuchuj mi warsztatowiczów, z różnych kątów........

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja Mistrzycę przy pracy widziałam i jestem z tego dumna! Zazdroście mi dziewczyny bo to bezcenne! No i też mam w domku pracę Twoją/moją Boska Mario :)na honorowym miejscu!
  Życzę twórczych warsztatów i wielu chętnych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z myślą o naszych Czytelniczkach - Pasjonatkach stworzyłyśmy katalog stron, dzięki któremu możemy promować strony osób z pasją.
  Katalog jest darmowy i moderowany. Zapraszamy do wpisywania się
  http://katalog.kobiecepasje.pl/

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Elo:D No w końcu, widzę, że ruszyłaś z kursami:D Mam nadzieję, że Ci się wszystko pięknie rozwinie, a osoby, które trafią do Ciebie na szkolenie, nie tylko poznają tajniki decu, ale i sztuki przez duże "S"

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę wszystkim,którzy mogą uczestniczyć w Twoich kursach i zobaczyć jak powstają te cudne prace.
  Życzę powodzenia i lotnych uczniów.
  Zuza21

  OdpowiedzUsuń