poniedziałek, 29 maja 2017

Projekt IKONA

Chyba się rozpędziłam:-)))
Mamy następny post w przeciągu paru dni.
Taka mała powtóreczka z rozrywki... Ta sama madonna została użyta w następnej pracy, tzn madonna z lustra jest teraz na ikonie.
Zrobiłam trzy wydruki, dwa udało mi się zużyć a trzeci szlag trafił. Zachciało mi się zrobić transfer na mokry lakier@#$%^&*()_+ i d**** No nie wychodzi mi i już. Parę dni temu obserwowałam Vikę, tak tą Vikę jak myk, myk pokulała i wyszło super, a mi zlazło z wnętrznościami! Ale co tam i tak będę próbować tylko na innych wydrukach, bo Maryjek mi szkoda.
Musze dodrukować kilka Maryjek bo warsztaty tuż, tuż i będą potrzebne.
Najważniejsze, że projekt jest! Nie lubię tak w ciemno prowadzić zajęć, zawsze lepiej jest podeprzeć się pomocą dydaktyczną. Wtedy wiem co i jak, jak długo się robi. Taka pomoc znacznie ułatwia pracę a i kursantka wie do jakiego celu dąży...
Praca nie jest skomplikowana, mam nadzieję,że nie rozszalałam się za bardzo i damy radę! 
A skoro zrobiłam taki porządny projekt to można by go użyć nie tylko raz a wielokrotnie, więc jakby co to zapraszam na warsztaty maryjkowe i nie tylko;-))) Zawsze można się ze mną umówić, czas do uzgodnienia, miejsce ze względów logistycznych najchętniej we Wrocławiu w mojej werandowej pracowni, i ... Zapraszam!

4 komentarze:

 1. Polecam gorąco!!! Warsztaty z Marią to sama przyjemność:)

  OdpowiedzUsuń
 2. This is a really good idea that you have going on.
  หนังใหม่

  OdpowiedzUsuń
 3. I see your blog daily, it is crispy to study.
  Your blog is very useful for me & i like so much...
  Thanks for sharing the good information!
  ดูหนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń