poniedziałek, 11 marca 2013

Jedwabna chusta z kwiatami...

Jedwabna chusta z kwiatami , taki tytuł dała tej pracy moja córka, a ja dodałabym, że te kwiaty to moja impresja na temat pelargonii :-)))
Długo czekałam aż Dobrochna "wklei" ją na bloga! Prosiłam, op... pokrzykiwałam a Młoda ciągle miała ważniejsze rzeczy do zrobienia. Z jednej strony cieszę się, że od czasu do czasu robi mi zdjęcia, ale to "robi" ma drugą, czasem ciężką do strawienia stronę, bo jak zdjęcia ugrzęzną w jej aparacie f. a gorzej jak już "siedzą" w jej komputerze, to tylko siła woli? perswazji? można ewentualnie przyspieszyć ukazanie się zdjęć wszem i wobec.Wynika z tego morał taki ...jak chcesz szybko, rób sama!
Dobrochna jest na etapie rozkręcania swojej działalności czyli powstaje, pomału, firma graficzno, fotograficzna.Dla mnie wiąże się to z możliwością skorzystania z usług fachowca i sfotografowania moich prac dobrym sprzętem, aparatem fotograficznym z  lampami  z taaakimiiii parasolami! i paroma innymi zabawkami.
Fajna zabawa...tymi zabawkami... czasem dostaję na trochę, cobym mogła popstrykać! Teraz jednak trzeba zrobić wszystko co by zabawa przekształciła się w pracę i zarabianie na życie...
czyli jakby co to zapraszam do Dobrochny:
dbabijew.blogspot.com
www.facebook.com/dobrochnababijewphotographydesign
To była taka moja prywatka a teraz następne 90 na 90 cm jedwabiu.


fot. Dobrochna Babijew

1 komentarz: