piątek, 27 października 2017

Huragan

Patrzę przez okno jak wzmaga się wiatr...
Nadchodzi Grzegorz:-))) tak został nazwany huragan, który zbliża się do naszej części Polski.
Może gdybym wiedziała, że nadchodzi coś takiego to bym się zaasekurowała a tak dałam się wciągnąć w zawieruchę, która wisiała nade mną i nie tylko, od jakiegoś czasu. Ciemne chmury się zbliżały, gromadziły i... niestety skończyło się to wielką ulewą, gradobiciem, zmyło, spłynęło z hukiem. Huragan przeleciał i... zrobiło mi się lekko na duszy, a powinnam mieć wyrzuty sumienia, powinnam bić się w piersi, przepraszać, kajać się i co tam jeszcze! A tu nic...
Znane jest powiedzenie "kto sieje wiatr zbiera burze" tylko ,że burze zebrała osoba tak naprawdę boguduchawinna:-))) Miała dobre chęci, dobre zamiary, dobry start, ale postawiła na złego konia! A reszta stada się znarowiła i ogary poszły w las, szukaj wiatru w polu !@#$%^&*()_
A zaklinałam się, że nigdy, ale to nigdy nie wejdę w zestaw stojący na kolizyjnym torze, nie dam się wciągnąć w manipulacje, układy, układziki i co tam jeszcze... no i d***
Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść, każda sroczka swój ogonek chwali, albo swój ogonek trzyma i moja mojszość jest najmojsza. Czasem pozory są bardzo mylące i nie słucha się dobrych podpowiedzi, sugestii, bo dobrymi radami to piekło ponoć wybrukowane, jak SE człowiek czółka nie rozbije to trudno mu po rozum trafić.
Ja już SE parę razy to czółko roztrzaskałam, a widać dalej idę jak ta ćma do światła na zatracenie, tym razem w porę? powiedziałam stop!
Wiatru się narobiło, ale może, może na dobre to wyjdzie...innym.
Ja już wyszłam na tym właśnie jak Zabłocki na mydle.
Ale co tam twardy ci ja człowiek czyt baba i co cię nie zabije to cię wzmocni.
Po raz któryś dostałam po łapach, dostałam nauczkę, że się nie pcha paluchów między drzwi, i nie wpada między wódkę a zakąskę.
Stary człowiek a głupi... tzw polak mądr po szkodzie hehehehe
Nienawidzę jak się mnie próbuje wmanewrować w jakieś swoje rozgrywki, manipulacje, rozgrywać swoje działania kosztem innych, raz postawiłam się w roli mediatora i dostałam po dupsku z obu stron, jedna nie zrozumiała a druga chce być za cwana!
Ale jest jeszcze takie powiedzenie, że karma wraca! Kto od mieczem wojuje ten od miecza ginie, poczekamy zobaczymy...
Albo inaczej jeszcze, jak temu "komuś" było to "coś" co zrobił do szczęścia potrzebne i zabrał mi to "coś" co niby było dla mnie ważne, to niech bierze, na zdrowie, ja nie czuję straty i bez "tego"  jestem szczęśliwa;-)))
Na dziś jest mi przykro, szkoda, że przez przypadek "dołożyłam" nie tej osobie co trzeba, rykoszetem oberwała inna osoba, która pomyliła instytucje charytatywną i żerowanie na ofiarę na innych... a ja jestem wolna;-)))
Czuję się jak ten Rabin co to kazał Mośkowi, albo jak ten Mosiek co mu ten Rabin kazał kupić kozę a potem ją sprzedać...
Wynikiem całej tej sytuacji są prace, które pewnie by i tak powstały bo mi jakoś na stare lata zachciało się podziałać na dużym metrażu. Bo ja już nic nie muszę i nikt nie będzie mi mówił co ja muszę. kiedy muszę!
A z drugiej strony jak nie teraz to kiedy, jak pędzel w ręce nie będzie chciał się trzymać?
Mamy więc pracę 100cm na 70 cm zmediowaną po mojemu, czyli dużo malowania, dużo stemplowania, złocenia tak na bogato, takie BOHO.
Metodą kupna nabyłam stemple PRIMY i się nimi bawię a cooooooo;-)))
Praca wykończona na super mat "Bartkiem" z lekkim dodatkiem błysku po krawędziach.3 komentarze:

 1. Niesamowita jest ta praca, przyjrzałam się jej bardzo dokładnie i zdałam sobie sprawę, że minęło sporo czasu. Wciąga każdy szczegół. Gratuluję wyobraźni i talentu!

  OdpowiedzUsuń
 2. I think this is one of the most significant information for me.
  And i’m glad reading your article.
  But should remark on some general things, the web site style is perfect,
  the articles is really great : D. Good job…
  ดูหนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń