WARSZTATY

TEMATYKA WARSZTATÓW

Najbardziej znana jestem z mojej autorskiej metody złoceń, którą szczególnie widać na np. aniołach i ikonach postarzanych na zasadzie "srebrne ale złote". Najczęściej i najchętniej prowadzę zajęcia właśnie z tej techniki.

Mogę również poprowadzić zajęcia z decoupage'u klasycznego, pokazać, jak się cieniuje, robi cieniowania pittorico, monochromatyczne albo decoupage malarski. Ponadto tematyka szkoleń może objąć również zdobienie reliefami, wykorzystanie past strukturalnych, szablonów i krakli.

Najciekawsze będą warsztaty, na których łączy się różne techniki.

WROCŁAW

Zawsze możliwe jest umówienie się na warsztaty i kawę u mnie w mojej werandowej pracowni (blisko Skytowera) w małej grupie (1-4 osoby). Zapraszam szczególnie na zajęcia indywidualne: temat, technika, przedmiot do uzgodnienia.
 
Mogę również spakować mój "magiczny kuferek" i przeprowadzić zajęcia w innym miejscu we Wrocławiu.

Współpracuję czasem z Manualnie.pl (ul. Szczytnicka 43) i Kreaterią (ul. Grabiszyńska 9).

POZNAŃ 

Kilkakrotnie prowadziłam warsztaty, które odbywały się w Kreatywnie.com (ul. Czesława 12) i pewnie niedługo znowu się tam pojawię!

INNE MIASTA

Ponadto jestem otwarta na propozycje poprowadzenia zajęć w: okolicach Wrocławia, w Ostrowie Wlkp., Lądku Zdroju i Polanicy.

Jeżeli masz ochotę na zajęcia ze mną, pooglądaj moje prace na blogu i wybierz to, co Cię interesuje i po prostu do mnie napisz maila.

Gorąco zapraszam!Tak zareklamowała mnie Pani Dorota z Kreatywnie.com na swoim blogu:

Od początku istnienia Kreatywnie zakładałam, że będę zapraszać wielu ciekawych artystów, którzy zaprezentują warsztatowo swoje techniki. Bacznie obserwuję trendy i kiedy coś mnie zachwyci od razu myślę o nowym warsztacie. Czasami realizacja zajmuje sporo czasu, ale znów się udało. Dobra wiadomość dla decoupage'ujących. Odwiedzi nas wkrótce Ma.ryska, której wyjątkowe prace można podziwiać na blogu http://decoupage-maryski.blogspot.com

Dla mnie to prawdziwa osobowość, która w zakresie decoupage dokonała pewnego przełomu, próbując technik, które wydawały się nie do połączenia. Efektem są stylowe prace o niepowtarzalnym charakterze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz