piątek, 7 czerwca 2013

Nie wszystko złoto...czyli jak ma.ryska ślimaki kręciła...

Nie wszystko złoto co się świeci z góry:-) i nie wszystko, co wygląda na łatwe jest proste... do zrobienia!
Właśnie przekonałam się na własnej skórze. Zamówienie było z jednej strony łatwe, proste i przyjemne, a co to dla mnie, co tam... logo, dwa kolory, zrobić kompozycje i fajnie, nieeeeee...
Po pierwsze logo, logo niby proste, znak ludzi związanych z masażem ma-urii, samo ma-urii nie jest takie proste, to cała filozofia na temat stylu życia. Ludzie z tym związani przyjęli za logo znak paproci. Jak go zobaczyłam pomyślałam fajny, czytelny,  prosty graficznie. Może i prosty ale jak zaczęłam kręcić te ślimaki w ślimakach to mi się w głowie zakręciło i zgubiłam kierunek, ja w prawo a znak każe w lewo, ja w lewo , nieeeee....  teraz należy w prawo! No ale ze znakiem jakoś dałam sobie radę:-) chyba?
Druga sprawa na chwilę nie do przeskoczenia, to była sprawa techniczna, ale o tym może już nie będę pisała, spuszczę zasłonę milczenia, powiem tylko jedno... nie należy zaczynać czegoś nowego, nie znanego w weekend, w długi weekend, kiedy na dodatek sklepy zamykają! bo skończy się to tylko płaczem i zgrzytaniem zębów z  wq #$%^&*()_ ale na drugi dzień wszystko wróciło do normy, sklep plastyczny rozwiązał problem i mamy to co mamy czyli pareo ( 180cm na 90cm) z moją wielką improwizacją na temat logo ma-urii, miało być biało i czerwono:-)))

ps: właśnie wyszła ode mnie pani zamawiająca, już  właścicielka! cała szczęśliwa i zadowolona:-)))))))
z namalowanego dla niej pareoo, i już jedną nogą na Polinezji, na urlopie, bo za parę dni wylatuje...

9 komentarzy:

 1. Znaczy się, dałaś radę jak widać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dałam;-) a miałam wyjście?
   pani zamawiającej chyba się podoba, chyba bo widziała tylko na blogu więc poczekam aż zobaczy na "żywca" i potwierdzi:-)))

   Usuń
 2. Mnie już od patrzenia ktręci się w głowie, to wcalle się nie dziwię, że Tobie przy robocie kieruki swiata się myliły! ;))) Ale wyszło piękne.
  Pozdrawiam, Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. ...no trochę się kręciły nie ukrywam!
  musiałam się sprężać, z reguły gdy maluję to mogę sobie myśleć o niebieskich migdałach, pełny relaks to dobrze wpływa na efekt końcowy, taki stan "alfa" a tu musiałam się sprężyć i myśleć o ... o ślimakach ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny efekt sprężania! Zadowolenie pani gwarantowane.Oj,i mnie ten jedwab kręci. Pozdrawiam,Ania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W swoim całkiem, całkiem sporym kawałku życia wiele razy wpakowałam się na tą czy inną "minę'
   Ale decoupage i jedwab to takie "miny" ze szkoda gadać i to miny na które wpakowałam się sama z własnej i nie przymuszonej woli.... masakra!

   Usuń

 5. Pięknie nakręciłaś tym od ma-urii, pięknie...
  rzec można, że pareo'wy zawrót głowy im zafundowałaś :)
  A ślimaki-nie-ślimaki-esy-floresy-wygibasy-różne jak nic w paprocie się zwinęły
  a tak przecież być miało...
  Pięknie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. szczerze mówiąc gdyby nie konkretny konkret dostałam do zrobienia bo miało być biało i czerwono to zupełnie inaczej podeszłabym do tych paproci:-) szczególnie, ze tu chodzi o takie polinezyjskie paprocie czyli własciwie drzewa!
  nie mylić z paprotką;-) ale ślimaki zwijają im się podobnie:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślimaki, paprocie czy inne morskie jamochłony... dla mnie bardzo seksualne w charakterze, z tego kiedyś za 1000 lat narodzi się życie! Kolory piękne, linia machnięta jak od niechcenia zaostrzonym patykiem, a ile trzeba się namęczyć, by taki luz osiągnąć, to sama wiesz :)

  OdpowiedzUsuń